Czech English German

Zvýhodněné kompletní sady IPONE skladem!

Francouzský výrobce olejů a kosmetiky IPONE specializující se výhradně na motocykly nám koncem července dodal další novinky z jeho sortimentu, které vám jako výhradní dovozci do ČR nyní můžeme nabídnout. Nově u nás najdete zvýhodněné kompletní sady na údržbu helmy nebo řetězů pro silniční i offroadové motocykly. S širokou nabídkou více než 150 produktů splňujících nejnovější technické i ekologické standardy IPONE pokrývá potřeby všech typů strojů - racing, off road, choppers, skútry, sněžné skútry a mnoho dalších. Za zmínku určitě stojí, že IPONE je již několik let oficiálním partnerem Red Bull Rookies Cupu a motokrosového mistrovství světa MXGP, proto o kvalitě jejich výrobků nemůže být pochyb.


Ipone Pack Road chain care

1x Spray X-tremChain Road 750 ml; 1x Spray Chain Cleaner 750 ml; ZDARMA kartáček na čistění řetězu

Cena: 1.090 Kč

Do eshopu


Ipone Pack Off-Road chain care

1x Spray X-tremChain Offroad 750 ml; 1x Spray Chain Cleaner 750 ml; ZDARMA kartáček na čistění řetězu

Cena: 1.090 Kč

Do eshopu


Ipone Helmet pack

1x Spray Helmet'Out 100 ml – na vnější čištění helem; 1x Spray Helmet'In 150 ml – na vnitřní čištění helmy; 1x Visor Rain Off 100 ml vodoodpudivý čistič na plexi; 1x Ipone Microfiber

490 Kč

Do eshopu


Ipone kanystr - 2 litry

- kanystr o objemu 2 litrů Ohebný nástavec pro pohodlnější a přesnější dolévání do nádrže; možnost odšroubování nalevací hadice; vrchní víčko o průměru 6,5 cm; RACINGový vzhled, díky kterému budete s tímhle kanystrem vypadat nejen v závodním depu opravdu profi...

450 Kč

Do eshopu

 

 

Bikers Crown je výhradním dovozcem výrobků IPONE do České republiky. Všechny produkty můžete zakoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax