Czech English German

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Kolekce THOR 2018 skladem!

Velice oblíbená značka motokrosového a volnočasového oblečení THOR je další žhavou novinkou v našem sortimentu. Bezpečné, pohodlné a s pěkným designem. Takové by mělo být moderní motokrosové oblečení a příslušenství. Značka THOR tato kritéria opět plní dokonale! Nabízíme vám zbrusu novou kolekci 2018, ve které najdete výrobky, na které se můžete 100% spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách. Součástí MX kolekce je i stylové volnočasové oblečení, které s blížícími se vánocemi může být skvělým tipem na dárky. 

Jak vybrat správnou motobaterii?

Současná nabídka motobaterií na trhu je obrovsky košatá a vybrat si tu správnou pro svůj motocykl vyžaduje určité znalosti, které se vám v tomto článku pokusíme přiblížit. Někdo si vybírá levnější baterie, ale musí kupovat nové téměř každý rok, jiný zase dává přednost vyšší životnosti a neváhá investovat větší částku. Jak a čím se tedy jednotlivé motobaterie liší? 

Omezený prodej našeho eshopu!

Vážení zákazníci, abychom vám v době předvánočního prodeje, který se nezadržitelně blíží, dokázali co nejrychleji dodat vámi požadované zboží, plánujeme od 16. do 31. října 2017 velkou inventuru centrálního skladu. Po dobu této inventury bude centrální sklad uzavřen, což znamená, že veškeré zboží, které si objednáte přes eshop a které se bude nacházet výhradně na centrálním skladě, vám bude vydáno až po skončení inventury. Jedná se ale o minimum zboží, 90% objednávek vám totiž vykryjeme a rozešleme z prodejen, takže nakupujte klidně dál a pokud na balíček spěcháte, hlídejte si skladovou zásobu na jednotlivých prodejnách, kterou uvádíme u všech položek na našem eshopu.  

Seminář pro veřejnost: Jak zazimovat motorku

Vypadá to, že letošní motorkářská sezóna pomalu, ale jistě končí. Rtuť teploměru už je na takové úrovni, kdy jízda na motorce moc radosti nepřináší a motorkáři se stávají na silnicích vzácným úkazem. Motorka je zkrátka sezónní záležitost a většina motorek už zaslouženě odpočívá v garáži. Jak ale správně připravit motokru na zimu? Na čtyřech našich prodejnách budeme pořádát seminář pro veřejnost pod názvem JAK SPRÁVNĚ ZAZIMOVAT MOTOCYKL. Pokud vás toto téma zajimá, budeme rádi, když se ho zúčastníte. Seminář je zcela zdarma a objednat se můžete přímo na telefonních číslech jednotlivých prodejen. Této prezentace se ujme zkušený servisní technik Marek Heteš.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax